KURUMSAL

Kurumsal

HAKKIMIZDA

Firmamız 1989 yılında Topkapı da talaşlı imalat, cnc torna ve cnc işleme merkezlerine tutucu, torna ve freze uçlar alanında satış ve pazarlama odaklı olarak kurulmuştur.

Gökhan Metal olarak vizyonumuz köklü geçmişimiz ve bununla beraber miras edindiğimiz güvenilirlik, sadakat ve saygınlığı bir dünya markası olarak sürdürmek.

Yıllardır gerek sektöründe gerek Distributorü olduğumuz markalar ve bünyemize eklemiş olduğumuz DORMER-PRAMET distributorluğü ile kendi imalatımız olan (G-TECH) ürünlerinde teknolojik yenilikleri takip ederek ve kalifiye personelimizle kaliteli hizmet sunma yolunda ilerlemekteyiz.

Gökhan Metal olarak ana hedefimiz her türlü üründe ve hizmette müşteri memnuniyetini kazanmaktır.

Dormer Pramet Markamız

Firmamız, endüstriyel kesici takım sektöründe öncü olan Dormer Pramet markasını gururla sunmaktadır. Dormer Pramet, uzun yıllara dayanan tecrübesi, üstün kalitesi ve sürekli inovasyon anlayışıyla metal işleme sektöründe güvenilir bir isim olmuştur.

Dormer Pramet ürünleri, endüstri standartlarının ötesinde bir kalite ve dayanıklılık sunar. Metal işleme, tornalama, frezeleme gibi uygulamalarda kullanılan kesici takımlar, özel alaşımları ve yüksek hassasiyetli üretim teknikleri ile Dormer Pramet kalitesini yansıtır.

Farklı endüstri ihtiyaçlarına uygun geniş bir ürün yelpazesi sunan Dormer Pramet, müşterilerimize özelleştirilmiş çözümler sunma konusundaki esnekliğiyle öne çıkar. Kesici uçlar, matkaplar, freze takımları ve daha birçok ürün, en zorlu işleme görevleri için ideal çözümleri sunar.Dormer Pramet markası, metal işleme endüstrisinde güvenilirlik ve kalite konusundaki taahhüdüyle bilinir. Siz de mükemmel işleme çözümleri arıyorsanız, Dormer Pramet ile çalışmanın avantajlarını keşfedin. Biz, işlerinizi daha ileriye taşımanıza yardımcı olmak için buradayız.